कमेडी च्याम्पियनमा इटहरीका सुमनले दिए अहिले सम्मकै उत्कृष्ट प्रस्तुती

0
42
Five cats looking around a field.

इटहरी / अहिले नेपालमा कमेडी रियालीटी शाे ‘कमेडी च्याम्पियन’ चलिरहेको छ । पहिलोपटक नेपालमा सुरु भएको यो रियालीटी शाेको चर्चाकाे शिखरमा छ । शाेमा प्रस्तुत हुने प्रतिस्पर्धीहरूले दर्शक स्रोता दिनहुँ बटुल्दै छन् ।

यसैबीच ‘कमेडी च्याम्पियन’मा अर्गयानिक कमेडियनकाे परिचित सुनसरी इटहरीका सुमन कोइरालाले मंगलबार आफ्नाे प्रस्तुतीबाट चारै जना जज्हरूलाइ उठाउन सफल भएका छन् । उनले प्रस्तुत गरेकाे दलालकाे भुमिकाले सबैकाे मन जितेकाे थियाे । कमेडी च्याम्पियनकाे हाल सम्मकाे प्रस्ततीहरूमा चारै जना जजहरूले उठेर ताली बजाएकाे याे पहिलाे पटक हाे । इटहरीका सुमन काेइरालाकाे प्रस्तुती …

The post कमेडी च्याम्पियनमा इटहरीका सुमनले दिए अहिले सम्मकै उत्कृष्ट प्रस्तुती appeared first on Purbeli News.

तपाईको प्रतिक्रिया
यो सामग्री पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0