मदिराले मातेर ज्योती मगरले गरिन बबाल

0
54
Five cats looking around a field.

काठमान्डाैं / आस्था राउतले प्रहरीमाथि अभद्र व्यवहार गर्नु ठीक एक साताअघि ज्योति मगरले मदिरा पिएर दरबारमार्गस्थित रेष्टुरेण्टका कामदारसँग अभद्र व्यवहार गरिन् ।

ज्योतिसहित एकजना केटा र एक केटी साथीले सात हजारको मदिरा र सितन खाए । पैसा तिर्ने बेला स्वाइप मेसिन नभएको भन्दै ज्योतिले लफडा झिकिन् । रेष्टुरेण्टका कामदारले सम्हाल्न नसकेपछि दरबारमार्ग प्रहरीमा खबर पुग्यो । प्रहरीले अभद्र व्यवहारमा मुद्दा चल्न सक्छ भनेपछि हत्तपत्त पर्सबाट पैसा झिकेर तिरेकी छन् ।

जयनेपाल रोडमा रहेको किङ्स प्यालेस लाउञ्ज बारमा भएको घटना हो यो । तर, यो बिषयमा जनआस्थाले सम्पर्क गर्दा उनले ‘आफूहरू पीडित भएको सुनाइन् । ‘आफ्ना साथीलाई त्यहाँका कामदारले काउन्टरअगाडि बसिरहेको समयमा हातपात गरेको र न्याय खोज्दै दरबारमार्ग प्रहरी चौकी पुगेको, त्यो रात अबेला भएको कारण प्रहरीले भोलिपल्ट मुद्दा दायर गर्न बोलाएको भए पनि आफूहरूले मुद्दा दायर नगरेको’ उनको जिकिर छ ।

ज्योतिले थपिन्, ‘रेष्टुराँका कामदारसँग हाम्रो लेबल मिल्दैन, उल्टै मुद्दा मामिला गर्दा इज्जतमा दाग लाग्छ भन्ने भएपछि हामीले केही गरेनौं । हामी सहेर बसेका छौं भने यो इस्युलाई चकाृउन तपाईंलाई मात्रै के चासो ?’

The post मदिराले मातेर ज्योती मगरले गरिन बबाल appeared first on Purbeli News.

तपाईको प्रतिक्रिया
यो सामग्री पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0