इटहरीमा खुल्याे फाेर्स माेटर्सकाे साे-रूम

0
121
Five cats looking around a field.

इटहरी / प्रदेश नं. १ मै पहिलाे पटक फाेर्स माेटरकाे अाधिकारिक साे-रूम खुलेकाे छ । पुर्वकाे मेगा सिटिकाे रूपमा विकसित भइरहेकाे इटहरीमा हिमालयन अर्गनाइजेसनकाे फाेर्स माेटर्सकाे साेरूम खुलेकाे हाे ।

मंगलबार एक कार्यक्रम गरि प्रदेश नं. १ का कानुन न्याय तथा अान्तिरक मामिला मन्त्री हिकमन कार्की र अायाम इन्टरकन्टिनेन्टल प्रा.लि. का अध्यक्ष ध्रुवबहादुर थापाले संयुक्त रूपमा साे-रूमकाे उद्घाटन गरेका थिए । नेपालमा दर्जनाैँ माेटर कम्पनीहरू छन् । फाेर्स माेटर्सले अन्य सबै कम्पनिहरूलाइ उछिनेर व्यापार गर्न सकाेस् भन्दै शुभकामन दिएका थिए ।

स्थानिय क्षेत्रमा फाेर्स माेटर्सकाे सेवा सुविधा उपलब्ध गराउने उद्देश्यले इटहरीमा साे-रूम सञ्चालनमा ल्याएकाे कम्पनिका निर्देशक रामचन्द्र काेइरालाले बताए । साे-रूप उद्घाटनकै दिन इटहरीका दधिराम नेपालले ट्रयाक्स कुजर जिप र कञ्चनजंघा मन्टेस्वरी किन्टर गार्डेन स्कुलले स्कुल बस खरीद गरेका थिए । उनिहरूलाइ प्रमुख अतिथी कार्कीले गाडीकाे चावी हस्तान्तरण गरेका थिए ।

फाेर्सका गाडीहरू टिकाउ, इन्धनकिफायती र अारामदायि हुन्छन् । यी गाडीहरूमा ३ वर्ष वा ३ लाख कि.मि. सम्मकाे वारेन्टि सुविधाका साथै ७ पटक सम्म निसुल्क सर्भिसिङकाे सुविधा उपलब्ध छ । फाेर्स माेटर्सले नेपालमै सबै भन्दा बढि सिट क्षमता भएकाे १४ सिटे ट्रयाक्स क्रुजर जिप बिक्रि गर्दै अाइरहेकाे छ भने कार्गाे कङ्गपिकअप, ट्राभलर बस, मिनिबसहरू तथा एम्बुलेन्सहरू पनि नेपाली बजारमा उपलब्ध गराउँदै अाएकाे छ ।

The post इटहरीमा खुल्याे फाेर्स माेटर्सकाे साे-रूम appeared first on Purbeli News.

तपाईको प्रतिक्रिया
यो सामग्री पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0