चितवनमा फेरी अर्को घ’टना: धान बारी नजिकै एक ला’स भेटियो, ला;स नजिकै गो’लीको खाका

0
1734

चितवनमा फेरी अर्को घ’टना: धान बारी नजिकै एक ला’स भेटियो, ला;स नजिकै गो’लीको खाका

उज्यालो नेपाल, साउन ७, चितवन- चितवनमा केहि समय देखि लगातार अप्रिय घ’टना घटिरहेका छन् । हराएको केहि देन पछी मृत भेटिएकी पूर्वी चितवन कि सुजिता भण्डारीको घटनाको अनुसन्धान अझै सकिएको छैन । त्यस्तै चितवन बाटै हराईरहेकी नवलपुर गैडाकोट कि अर्की युवतीको विषयमा अझै कुनै सुराक फेला पर्न सकेको छैन । यता हिजो मात्र नहरमा डुबेर भरतपुरका दुई बालकहरुको ज्यान गएको छ ।

आज फेरी चितवनमा एकाबिहानै अर्को घटना घटेको छ । चितवनको भरतपुर महानगरपालिका वडा नं. १७ सिमलटाडा नजिक पुलमा एक पुरुष व्यक्तिको लास भेटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनका प्रवक्ता एबम प्रहरी नायब उपरीक्षक सूर्य बहादुर थापाले जानकारी दिए । शबको टाउकोमा गोली लागेको जस्तो घाउ देखिएको बताईएको छ । घटना स्थलमा गोलीको खोका भेटिएको बताइएको छ । घटनाको अनुसन्धान भईरहेको र थप विवरण आउन बाँकी रहेको प्रहरीको भनाइ छ ।

यो पनि पढ्नुहोस्: नहरमा डु’बेर चितवनमा २ बालकको मृ’त्यु; साथी बचाउन गएका अंकितलाई पनि नहरले खायो

निराजन घिमिरे, साउन ६, चितवन- चितवनमा नहरमा डु’बेर दुई जना बालकको मृ’त्यु भएको छ । भरतपुर महानगरपालिका २ स्थित क्षेत्रपुरमा सोहि स्थान बस्ने वर्ष १६ का अंकित जोशी र वर्ष १४ का विवेक शर्माको आज दिउँसो करिब ४ बजेको समयमा नजिकै रहेको नरहमा डु’बेर मृ’त्यु भएको हो । जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनका अनुसार, क्रिकेट खेलेर हातखुट्टा धुन भनि नहरमा गएका विबेक चि’प्लिएर नहरमा खसेपछि उसलाई बचाउन जाँदा अंकित पनि नहरमा डुबे’का हुन् ।

डुबेको स्थानदेखि दुई सय मिटर पर नहरबाट उद्धार गरि उपचारको लागी अस्पताल पठाएको र अस्पतालले मृ’त घोषणा गरेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । साथै बर्षातको समयमा नारायणी नदि लगायतका नदी, खोला, नहरहरुले बगाई तथा पानि जमेको पोखरीहरुमा डुबी मानिसहरुको मृ’त्युको घटनाहरु दोहोरिएको देखिएकोले त्यस्ता ठाउँमा नजान प्रहरीले अनुरोध गरेको छ । (तस्बिर: सांकेतिक रुपमा प्रयोग गरिएको)

तपाईको प्रतिक्रिया