रोहित जकार्तामै रहने, २ वर्षको सम्झौता नविकरण

0
27

राष्ट्रिय फुटबल टोलीका मिडफिल्डर रोहित चन्दले पर्सिजा जकार्तासँग सम्झौता नविकरण गरेका छन्। पर्सिजामै रहन गरेको प्रस्तावलाई स्वीकार गर्दै रोहितले क्लबसँग दुई वर्षको नयाँ सम्झौता गरेका हुन्। यसअघि मौखिक सहमती भएपनि क्लब र रोहितबीच बुधबार लिखित सम्झौता भएको हो। 

लिग सकेर नेपाल फर्केका रोहित नयाँ सिजनका लागि अभ्यास गर्न यसै साता पर्सिजाको टोलीमा फर्किसकेका थिए।

सन् २०१३ मा ईन्डोनेसियाको क्लब पीएसपीएसमा अनुबन्धित भएका रोहित लगत्तै अर्को सिजन पर्सिजा जाकार्ता पुगेका थिए। सन् २०१५ मा मलेसियाका सुपर लिग टोलीमा आबद्ध हुँदा उनको घुँडामा चोट लागेको थियो।

चोटका कारण झन्डै एक वर्ष भन्दा लामो समय मैदान बाहिर बसेका रोहित २०१७ मा पुनः उनी पर्सिजामा आबद्ध भएका थिए। सन् २०१८ मा पर्सिजालाई लिग जिताउन महत्वपूर्ण भूमिका खेलेका उनी वर्षको सर्वोकृष्ट खेलाडी समेत घोषित भएका थिए।

तपाईको प्रतिक्रिया
यो सामग्री पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0