केपी ओलीलाई ठाडो चुनौती दिन सिंहदरबारभित्र घुसे यी कम्युनिस्ट !

0
27

काठमाडौं – कम्युनिस्ट प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले अमेरिकी सहयोगको मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पाेरेसन (एमसीसी) सम्झौतालाई संसदबाट पारित गराउने अडान सार्वजनिक गर्दै आएका छन् ।

एमसीसीलाई पारित गराउन प्रधानमन्त्री ओलीले अनेक प्रयास गरिरहेका बेला उनलाई ठाडो चुनौती दिन कम्युनिस्ट नेताहरू नै सिंहदरबारभित्र घुसेका छन् । कम्युनिस्ट नेता आवद्ध देशभक्त गणतान्त्रिक मोर्चाले प्रधानमन्त्री ओलीलाई एमसीसी सम्झौता कार्यान्वयनमा ल्याउन नहुने ज्ञापनपत्र बुझाएकोछ ।

प्रधानमन्त्री कार्यालयमा मोर्चाको टोली पुगेर ज्ञापनपत्र हस्तान्तरण गरिएको छ । मोर्चाका संयोजक सीपी गजुरेलले ज्ञापनपत्र बुझाएपछि सञ्चारकर्मीसँग कुरा गर्दै एमसीसी कार्यान्वयन गर्न नहुने माग गरेको बताए ।

ज्ञापन पत्रमा भारतले नेपालको लिम्पियाधुरा, कालापानी, लिपुलेक लगायतका स्थान कब्जा गरेकोतर्फ सरकारको ध्यानाकर्षण समेत गराइएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीले भने एमसीसी संसदबाट पास हुने र कार्यान्वयनमा ल्याउने तयारी भइरहेको जनाएको उनले बताए ।

संयोजक गजुरेलले एमसीसी सम्झौता कार्यान्वयनमा आए नेपालमा अमेरिकी सेनाको प्रवेश हुने र नेपाललाई अफगानिस्तान, इराक र सिरिया बनाउने सम्भावना रहेको समेत बताएका छन् । उनले ५५ अर्ब पाउने लोभमा नेपालको स्वतन्त्रतामाथि आँच पुग्ने काम सरकारले गर्न लागेको खुलासा गरेका छन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया
यो सामग्री पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0