विद्यालय हिंडेका ३ बालकलाई बेहोस बनाएर कसले पुर्यायो मुम्बई ??

0
340

भाद्र २६, २०७९ — बुटवल उपमहानगरपालिकाबाट हराएका तीन बालक भारतको पुनेमा फेला परेका छन् । उनीहरुले भिडियो कलमार्फत अभिभावकसँग कुरा गरी आफूहरु मुम्बईको कुर्ला स्टेसन पुगेको बताए । शुक्रबार घरबाट विद्यालय जाँदा बेपत्ता भएका ती बालकले आफूहरु बुद्धनरगसम्म पुगेको याद भएको र त्यसपछि एकैचोटि रेलमा पुने पुगेको बताएको हराएकामध्ये एक सागर पौडेलका पिता कृष्ण पौडेलले बताए ।

उनले आफ्ना छोराले शनिबार दिउँसो सन्देश पठाएर आफूहरु रेलमा अचेत अवस्थामा पुने पुगेको जानकारी गराएका थिए । बेपत्तामध्ये समीर लम्सालका बुबा सोही स्थानमा रहेको र उनले नै तीनै जनालाई सकुशल फेला पारी राखेको पौडेलले जनाए । ‘बाबुले पहिले हामी अफ्ठ्यारोमा छौं, बचाउनुस् बाबा’ भनेर म्यासेज पठाएको थियो,’ उनले भने, ‘अरुको मोबाइल र साथीको मोबाइलबाट छोराले लोकेसन स्टाटस समेत पठाएकाले खोजतलास गर्दै उनीहरु भेटिए ।’

बुटवल उपमहानगरपालिका–११, दुर्गानगरका १५ वर्षीय सागर पौडेल र समीर लम्साल तथा १४ वर्षीय प्रदीप पन्थी शुक्रबार बिहान विद्यालयतर्फ गएपनि विद्यालयसमेत नपुगी बेपत्ता भएका थिए ।

शुक्रबार साँझसम्म पनि घरमा नपुगेपछि उनीहरूको खोजी सुरु भएको थियो । प्रहरीको सक्रियतामा उनीहरू मुम्बईमा भेटिएको १५ वर्षीय बालक सागरका मामा राजु पन्थीले जानकारी दिए ।

इलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलका डीएसपी ठगबहादुर केसीले बालकहरू आफन्तको सम्पर्कमा आएको र सुरक्षित रहेको जानकारी दिए । घटनाबारे थप अनुसन्धान भइरहेको उनले बताए ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया
यो सामग्री पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0