पाँचदिनदेखि हराएका चितवनका दुई छोरीको खोजि गर्न अपिल

0
274
Five cats looking around a field.

चितवन, कार्तिक २१ ।

चितवनको भरतपुर महानगर अनर्तगत वडा नम्बर ६ गीतानगरका दुई किशोरी ५ दिन देखि बेपत्ता छन् । गीतानगरकि १४ बर्षकि कुसुम बयलकोटी र बगरटोलकी १४ बर्षिय अस्मिता कूँवर थारु गत कार्तिक १७ गतेदेखि बेपत्ता भएको कुसुमकी आमा पुर्णिमा बयलकोटीले बताईन् ।

कार्तिक १७ गते बिहान ७ः४५ को समयमा कुसुम साथिको घर र अस्मिता दुध किन्न डेरि जान्छु भनेर घर छाडेका थिए । दाहिने गालामा डिम्पल भएकी अस्मिता कालो हाप कट्टु, कालै टिर्सट लगाएको अस्मिताका बाबु अनिशलालले बताए । त्यस्तै कुसुमले पहेलो कलरको सर्ट र निलो जिन्स पाईन्ट लगाएकी छन् ।

यसरि एका एक समर्पक बिहिन भएपछि अभिभावकले आम समुदायलाई खोजि गरि सहयोग गर्न आग्रह गरेका छन् । बालिका द्धयलाई फेला पारेमा नजिकको प्रहरी कार्यलयया समर्पक नम्बर ९८५५०२३५४० र ९८४५०७७५८७ मा समर्पक गर्न आग्रह गरेका छन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया
यो सामग्री पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0