नियमित रुपमा से’क्स गर्ने महिला कसरी चिनिन्छन ? यस्तो छ रो’चक तथ्य

0
1168
Five cats looking around a field.

महिलाहरु सुन्दरताका धनी हुन्छन् । उनीहरुमा रहेको सौन्दर्यको तारिफ धेरैले गर्न चाहन्छन् जसबाट उनीहरु नै प्रफुल्लित हुन्छन् । अझ कसैले त महिलाको सुन्दरता नै सबैभन्दा ठूलो शक्ति हो भनेर पनि अथ्र्याएका छन् । विवाहित महिला र अविवाहित महिलामा केही फरकपना पाउन सकिन्छ तर त्यो जान्न अलि नियालेर हेर्नुपर्ने हुन्छ । एउटा अनुसन्धानले नियमित रुपमा यौ’नस’म्पर्क गर्ने र नगर्नेबीचमा एउटा निष्कर्श पनि निकालेको छ । त्यस निष्कर्शलाई बुझ्दा कुन महिलाले नियमित रुपमा से’क्स गरेकी हुन्छिन् भन्ने कुरा सहजै अनुमान लगाउन सकिन्छ ।

नियमित से’क्स गर्ने महिलाको नि’तम्ब कम से’क्स गर्ने महिलाको भन्दा तुलनात्मक रुपमा केही ठूलो हुन्छ । यो अनुसन्धान से’क्स गरिरहने र से’क्स नगरेका महिलाको नि’तम्ब मापन गरी गरिएको हो । पुरुषको तुलनमा महिलको नि’तम्ब भने ठूलो नै हुन्छ । तर विवाहित महिलाको भने अविवाहितका तुलनामा सानो हुन्छ । जसको नि’तम्ब ठूलो हुन्छ उसलाई बच्चा जन्माउन भने सहज हुने गर्दछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया
यो सामग्री पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0