कतारमा नेपाली कामदारले पाए लाखौ रुपियाँको पुरस्कार

0
496

मंसिर ९- कतारमा एक जना नेपाली १५ हजार रियाल अर्थात नेपाली ४ लाख ७२ हजार रकम पुरस्कारस्वरुप प्राप्त गरेका छन् । पुरस्कृत हुनेमा मोरङका गोर्खबहादुर राई रहेका छन् । उनलाई कतारको कतारको एक प्रतिष्ठित कम्पनी नासर अल अली इन्टरप्राइसेसले पुरस्कृत गरेको हो । जहाँ राई कार्यरत रहेका थिए । बिगत १० बर्षदेखि सोही कम्पनीमा काम गरिरहेका राईको इमान्दारीता र लगनशीलतालाई देखेर कम्पनीले सम्मानस्वरुप पुरस्कृत गरेको हो ।

कन्स्ट्रक्सनमा हेल्परका रुपमा आएका उनी अहिले सोही कम्पनीको सिभिल फोरमेन भइसकेका छन्।कम्पनी मालिक नासर अल अली असाध्यै सहयोगी हृदयको भएकोले उनले सबै कामदारहरुसँग मालिक जस्तो व्यवहार नगरेर अविभावकको व्यवहार गर्ने भएकोले सवै कामदारहरुका लागी उनी मालिक नभएर अविभावक भएको बताए।

तपाईको प्रतिक्रिया
यो सामग्री पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0