नयाँ प्रशिक्षकलाई मेस्सीले दिए जित उपहार

0
33
Five cats looking around a field.

ला लिगाअन्तर्गत आइतबार राति भएको खेलमा लियोनल मेस्सीले दोस्रो हाफमा १० जनामा सीमित ग्रनाडाविरुद्ध निर्णायक गोल गरेपछि नयाँ प्रशिक्षक क्विकी सेन्टिनको यात्रा बार्सिलोनामा जितबाट भएको छ।

तर, प्रशिक्षक सेन्टिन भने साविक विजेता बार्सिलोनाको प्रदर्शनबाट खुशी देखिएनन्। बार्सिलोनाले ८० प्रतिशत बल आफ्नो नियन्त्रणमा राखेर पटक पटक अवसर श्रृजना गरेपनि ग्रेनाडामाथि १-० को मात्र जित हात पारेको थियो।

मेस्सीको गोल र अन्तिम सिठ्ठी बजेपछि प्रशिक्षक सेन्टिन खुशीले उफ्रिएका थिए। उनी ६ दिनअघिमात्रै इर्नेस्टो भल्भेर्डोको स्थानमा बार्सिलोनाका प्रशिक्षक नियुक्त भएका हुन्। ६१ वर्षे सेन्टिन साढेँ २ वर्षका लागि बार्सिलोना आएका हुन्।

गत समरमा रियल बेटिसको प्रशिक्षक छाडेयता उनी कामविहिन थिए। त्यही बेला बार्सिलोनालाई उनलाई नियुक्त गरेको हो। नेउ क्याम्पमा ६९औं मिनेटमा दोस्रो पहेँलो कार्ड पाउँदै ग्रेनाडाका जर्मन सान्चेज मैदानबाट बाहिरिएका थिए।

त्यसको सातमिनेटपछि मेस्सीले निर्णायक गोल गरेका हुन्। यो जितसँगै बार्सिलोना ला लिगाको शीर्षमा फर्किएको छ। रियल मड्रिडसँग समान ४३ अंक भएपनि गोलअन्तरका आधारमा बार्सिलोना शीर्षमा उक्लिएको हो।

तपाईको प्रतिक्रिया
यो सामग्री पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0